Numer 9/2014
Uczucia i Tęsknoty Numer 9/2014
2.69

W tym numerze m.in.:

– Adam jest emerytem, po rozwodzie, żyje od lat samotnie, nie cierpi kobiet po tym, jak zdradziła go żona. Ludzie z sąsiedztwa uważają go za zrzędliwego ponuraka. Jednak dwa przypadkowe zdarzenia otwierają przed nim szansę, by pogodzić się ze światem. Czy Adam z niej skorzysta?

– Gdy w rodzinie pytają Alicję, dlaczego taka ładna, mądra i dobra gospodyni wciąż jest samotna, ona żartobliwe zbywa bliskich, stwierdzając, że jej serce zostało na trzepaku. Z latami Alicja uświadamia sobie jednak, że tak naprawdę jej myśli krążą wokół Radka – jej najlepszego przyjaciela z dzieciństwa, który wraz z ojcem musiał wyjechać do Afryki. Spojrzawszy prawdzie w oczy, młoda kobieta postanawia nawiązać kontakt z dawnym druhem…

– Krystyna, matka dwóch synów i córki, z goryczą rozmyśla o życiu, chciała, by było inne niż jej rodziców, ale niestety wszystko potoczyło się według podobnego schematu. Wyszła za mąż za pijaka, jak jej matka, synowie zeszli na złą drogę, jak jej bracia. Mimo wszystko jej starszy syn jest dla niej jedyną pociechą, bo wie, że tylko on ją kocha, broni jej, gdy trzeba, i pomaga we wszystkim. Dlatego matka modli się, by jej syn nie trafił za kratki.

Miłej lektury!

Usuń z koszyka

Czytelnicy Uczucia i Tęsknoty kupili także:

Najnowsze wydania


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: