Numer 7/2015
Co przyniesie los Numer 7/2015
2.79
"Co przyniesie los" to wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie. W tym wydaniu:
 – pamiętnik wróżki – historia mężczyzny, świetnego kucharza, który utracił swój dar gotowania. Czy ma szansę, by aby go odzyskać? 
– wielki horoskop – lipiec 2015
 – sennik – śnią ci się dom, park, ojciec, urzędnik, tajemnicze zwierzę? – sprawdź, co znaczą te symbole 
– porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże! 
– kalendarz księżycowy – słońce w znaku Raka – miesiąc astrologiczny od 21 czerwca do 22 lipca 2015 roku – niezwykłe historie, m. in.: – Henryka opowiada o odrętwieniu, w jakim żyła po śmierci męża. I o wstrząsie, którego doznała, i który pozwolił jej wrócić do żywych; – Historia Elizy, której dziadek słyszał wiadomości przekazywane od zmarłych; – Eliza opowiada o ognistym aniele, który śnił jej się co noc, i który uratował jej życie… – Historia Renaty, która razem z teściową musi udawać rozpacz… Dlaczego? 

 Zapraszamy do lipcowego numeru „Co przyniesie los”!
Usuń z koszyka

Czytelnicy Co przyniesie los kupili także:

Najnowsze wydania


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: