Numer 12/2017
Uroda Życia Numer 12/2017
7.99
Na okładce grudniowego numeru niesamowita Magdalena Cielecka, która w rozmowie z Martą Strzelecką opowiada o wszystkich swoich domach i o tym, do którego zawsze wraca. Za chwilę będziemy mogli ją obejrzeć w filmie „Najlepszy”.
W „Temacie miesiąca” o Bożym Narodzeniu, które powoli staje się pięknym czasem wyłącznie w teorii, bo choinka nie pachnie już tak jak dawniej, a śniegu nie ma od lat... Jednak ciągle narzekając, odbieramy sobie całą magię. „Temu cudowi świąt trzeba i można pomóc”, mówi filozof, dr Adam Andrzejewski. A ksiądz Adam Boniecki tłumaczy, dlaczego opowiada się za dawaniem prezentów.
W „Przełamując fale” Anna Maruszeczko rozmawia z Robertem Zarzeckim, niewidomym pedagogiem i fizjoterapeutą, który mówi, że korzysta z każdej chwili. „Widzę, nie widzę, żyć muszę. Mam rodzinę, mam syna.
Monika Brodka tłumaczy Karolinie Morelowskiej-Siluk, dlaczego dobre samopoczucie jest dla niej ważniejsze niż przynależność narodowa.
„Mam w sobie taką siłę, która powoduje, że porażki są dla mnie pobudzeniem do działania!” mówi nam Piotr Polk.
Reżyserka „Dzikich róż” Anna Jadowska wyjaśnia powód, dla którego w centrum swoich filmów stawia kobiety – samotne, zagubione, szukające szczęścia.
Leszek Lichota opowiada nam, dlaczego odszedł z teatru.
Pytamy także, czy tyle miłości, ile wolności? O swobodzie w związkach rozmawiamy z psychoterapeutą Michałem Pozdałem.
Interesuje Was to, czy uzależnienie od pornografii można odziedziczyć? Przeczytajcie nasz nowy numer, a dowiecie się, co o tym zagadnieniu sądzi psycholog Mateusz Gola.
Nie brakuje świątecznych przepisów Agnieszki Maciąg!
Zachęcamy do lektury!
Usuń z koszyka

Czytelnicy Uroda Życia kupili także:

Najnowsze wydania


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: