Numer 9/2019
Przyjaciółka Numer 9/2019
1.99
Mamy dla Was zupełnie nową, odmienioną Przyjaciółkę, a w niej jeszcze więcej porad i największy dział kulinarny, wzruszające reportaże i zupełnie nowe strony.
W najnowszym numerze polecamy m.in. Kuchnię Szaszłyki i kiełbasa to już grillowa klasyka, ale dzięki nowej marynacie jeszcze zyskują na smaku.
Spróbuj i przetestuj też inne nasze dania z rusztu. Wolisz frykasy z patelni lub piekarnika? Mamy świetne przepisy na piknikowe bułeczki, a także placki i racuchy Reportaż Poznacie waleczną mamę – panią Kasię, która marzy tylko o tym, by żyć i wy- chować dzieci. Czy się uda? To nie zależy tylko od niej Zdrowie Sposoby na przewiane ucho Zioła, które pomogą na egzemę Rady dla osób, które opiekują się lub będą się opiekować osoba przewlekle chorą - także leżącą W tym numerze również: Moda – a konkretnie moda w paski. Ten deseń robi teraz furorę. Może też przysłużyć się figurze Prawo – kto może odmówić składania zeznań? A także nowe przepisy dotyczące lokali komunalnych. Dom  – to najlepsza pora, by urządzić balkon. Co na nim posadzić? A w naszej kulinarnej książeczce… Przepisy na pyszne dania z rusztu – mięsne i wegetariańskie
Usuń z koszyka

Najnowsze wydania


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: