Numer 5/2017
Co przyniesie los Numer 5/2017
2.99
"Co przyniesie los" to wyjątkowy miesięcznik ezoteryczny dla każdego. Znajdziecie w nim m.in.: zwierzenia zwykłych ludzi, ich radości 
i dramaty, tęsknoty, mroczne tajemnice. W numerze także: odrobina magii, czyli opowieści niesamowite, które mogłyby przydarzyć się każdemu i pamiętnik wróżki, a w nim kolejny dowód na to, że naszym życiem kieruje przeznaczenie. W tym wydaniu: 

– pamiętnik wróżki – wielki horoskop – maj 2017 – horoskop marokański: Serce – sennik – śnią ci się urodziny, wagon, rachunek, spadanie, przytulanie? – sprawdź, co znaczą te symbole – porady wróża – masz problem natury uczuciowej, nie potrafisz podjąć decyzji dotyczącej domowych finansów, a może od dłuższego czasu śnisz jeden, bardzo wyrazisty sen? – napisz do Tomasza Iwińskiego, astrologa i tarocisty, a on ci pomoże!
 – kalendarz księżycowy – słońce w znaku Byka – miesiąc astrologiczny od 20 kwietnia do 20 maja 2017 roku – niezwykłe historie, m. in.: Historia Agnieszki, która podczas wesela kuzynki przeżyła niezwykłą przygodę. Spotkała chłopaka, który wiele lat temu zginął w wypadku. Bożena opowiada o swojej autystycznej córce, która nigdy nie wypowiedziała ani słowa, za to ma niezwykły dar… Zapraszamy do lektury nowego numeru „Co przyniesie los”!
Usuń z koszyka

Czytelnicy Co przyniesie los kupili także:

Najnowsze wydania


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: