Numer 3/2013
Mamo To Ja Numer 3/2013
1.20

Co w tym numerze warto polecić?

1. Dla tych, którzy czekają na narodziny i tych, którzy właśnie urodzili – tekst o tym, jak się oswoić z dzieckiem. I jak dziecko oswoić ze światem. Po tamtej stronie brzucha było mu ciepło i miło. Tutaj czuje się jak na nowej planecie. Rodzicom też świat staje na głowie... Nasz tekst pomoże się uspokoić, nie wpędzi w poczucie winy, ułatwi przetrwanie początków. 

2. Dla tych, którzy szukają dobrej butelki do karmienia – rubryka Mamy testują dla mam. Nasza czytelniczka przetestowała dla Was kilkanaście najpopularniejszych modeli i pisze o ich plusach i minusach. Poleca najwygodniejszą butelkę. Uwaga! Część pierwsza testu była w numerze poprzednim. Też możecie go tutaj kupić. 

3. Dla miłośniczek szybkiego i łatwego gotowania – materiał o zaletach mrożonek. Mają naprawdę same plusy, a co najważniejsze dzięki nim dziecko może jeść teraz pełne witamin warzywa i owoce. Jak je smacznie przygotować? Zajrzyjcie do naszych przepisów. 

4. Dla mam szukających pracy. Piszemy o innych mamach, które mają pracę... dzięki byciu mamą. Inspirujące i pocieszające. Nie można załamywać rąk!

5. Dla wszystkich mam i tatusiów wywiad z facetem, który jest dumny z bycia tatą. Maciek Kurzajewski jest twarzą akcji Etat Tata. Lubię To! Ale przede wszystkim jest prawdziwym ojcem, który potrafi przewinąć, nakarmić, pocieszyć... Wzruszająca, szczera rozmowa. 

 
Prenumerata
Usuń z koszyka

Czytelnicy Mamo To Ja kupili także:

Najnowsze wydania


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: