Pomoc

FAQ - najczęstsze pytania

1. Czy mogę kupić kilka czasopism jednocześnie?
Tak, jednorazowo możesz kupić kilka magazynów. Jeśli wybierzesz co najmniej 2 magazyny z naszej oferty, możesz oszczędzić nawet 25% na całym zamówieniu.

2. Czy mogę zamówić prenumeratę?
Tak, dla większości naszych magazynów istnieje możliwość zamówienia prenumeraty na okres 3 miesięcy, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Zamówienie prenumeraty konkretnego magazynu jest możliwe z poziomu strony konkretnego wydania.

3. Jak mogę zmienić hasło?
Można to zrobić już po zalogowaniu w panelu użytkownika. Jeżeli nie pamiętasz hasła kliknij w link: Nie pamiętasz hasła? i w odpowiednie rubryki wpisz login i adres mailowy. W ciągu kilku chwil dostaniesz link, za pomocą którego wygenerujesz nowe hasło.

4. Jak odzyskać zapomniany login?
To możliwe tylko z pomocą Biura Obsługi Klienta serwisu Czytamy-magazyny.pl. Napisz mail na adres: bok@edipresse.pl, opisz w nim problem i podaj adres mailowy użyty podczas rejestracji. Nie podawaj hasła! W odpowiedzi dostaniesz mail z podpowiedzią, jak możesz odzyskać login.

5. Czy mogę zmienić login albo adres mailowy podany podczas rejestracji?
Nie można tego zrobić samodzielnie. Jeżeli chcesz zmienić login albo adres mailowy, napisz do Biura Obsługi Klienta na adres: bok@edipresse.pl. Aby uzyskać odpowiedź jak najszybciej w tytule maila wpisz: Czytamy-magazyny.pl.

6. Czy podczas rejestracji mogę podać fałszywe dane?
Tak, warto jednak pamiętać, że Twoje prawdziwe dane będą podane na potwierdzeniu transakcji zakupu e-magazynów. Twoje dane podane przy rejestracji są przez nas chronione i nie są wykorzystywane w celach innych niż te przedstawione w regulaminie.

7. Dlaczego muszę podać numer telefonu?
To ułatwia nam kontakt z Tobą. Dzięki podanemu podczas rejestracji numerowi telefonu możemy np. błyskawicznie poinformować Cię, że e-wydanie z zakupioną przez Ciebie licencją jest nielegalnie udostępniane w internecie, i pomóc Ci rozwiązać ten problem.

8. Jak długo muszę czekać na zakupione czasopismo?
Czas oczekiwania na wygenerowanie Twojego wydania magazynu wynosi najdłużej 20 minut od zaksięgowania wpłaty. Jeżeli po upływie tego czasu nadal nie dostaniesz maila z linkiem, za pomocą którego możesz pobrać pismo, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta (bok@edipresse.pl). Jeżeli po zakupie pisma nie otrzymasz maila z potwierdzeniem transakcji, skontaktuj się z serwisem Dotpay.


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: