Pomoc

Jak czytać e-magazyny?

Jeszcze nigdy dostęp do najświeższych wydań najlepszych polskich czasopism nie był tak łatwy!

Dzięki Czytamy-magazyny.pl możesz sięgać po swoje ulubione magazyny bez wychodzenia z domu. Do tego oferujemy Ci unikalną możliwość zakupu archiwalnych numerów!

  1. Znajdź interesujący Cię tytuł. Możesz skorzystać z wyszukiwarki albo wejść w zakładki tematyczne.

  2. Kliknij myszką w okładkę wybranego magazynu, a następnie w zakładkę: Kup teraz. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub, jeśli jesteś tu po raz pierwszy, o rejestrację.

  3. Wybierz sposób płatności. Zakup zrealizujesz poprzez system Dotpay. Już po chwili dostaniesz wiadomość z potwierdzeniem transakcji. Kiedy zaksięgujemy wpłatę, przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane wydanie zamówionego czasopisma.

  4. W ciągu najdalej 20 minut dostaniesz link, dzięki któremu możesz pobrać zakupione pismo. Możesz je czytać także na stronie internetowej, bez pobierania pliku PDF.

  5. Wykupione i pobrane przez Ciebie czasopisma zostają w twoim komputerze lub telefonie tak długo, jak zechcesz. Dostęp do wykupionych pism na stronie Czytamy-magazyny.pl także jest nieograniczony czasowo.

Uwaga! Jeżeli nie możesz otworzyć zakupionego e-magazynu, pobierz bezpłatny program ze strony http://get.adobe.com/reader i zainstaluj go na swoim komputerze.


Copyright Edipresse Polska S.A.
Płatności: